Izabela Kopeć Logotyp
Pięć żywiołów

Pięć żywiołów

Spektakl muzyczny  składający się z utworów z płyty „Five”. Motywem przewodnim koncertu jest pięć rządzących światem żywiołów: ognia, wody, ziemi i powietrza. Ostatnim, PIĄTYM żywiołem, który spaja wszystkie cztery, jest głos Izabeli Kopeć. W ten sposób powstaje, na długo zapadająca w pamieć, wybuchowa mieszanka muzyki w stylu cross-over, od pop’u, muzyki filmowej, poprzez tango aż do art-rock.​ Muzyka z płyty doskonale wpisuje się w klimat gal  i wydarzeń biznesowych, ale również pasuje do wydarzeń kameralnych.

 

Płyta „Five”

Album jest pełen miłości, namiętności i emocji przenikających umysły i serca słuchaczy. Utwory, które znalazły się na płycie to autorskie kompozycje i nowoczesne adaptacje wybranych utworów z muzyki klasycznej, ballady, fado, bosanova, tango czy standard jazzowy, to także art-rock i pop-opera w mocnej rockowej aranżacji i znakomitej instrumentacji smyczkowej Michała Jelonka.

Wokalistka zatytułowała swój album „Five” bo jej inspiracją muzyczną były cztery żywioły – ziemia, powietrze, woda oraz ogień. Piąty żywioł to głos Izabeli, jego niezwykła liryczna barwa i energia, która połączyła wszystko w całość. „Five” to także pięć języków, w których Izabela śpiewa utwory z tej płyty.

Aby kupić płytę wyślij email na adres: biuro.artmusik@gmail.com