Izabela Kopeć | Pięć żywiołów
684
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-684,qode-quick-links-1.0,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,vss_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Pięć żywiołów

Program

Spektakl muzyczny  składający się z utworów z płyty „Five”. Motywem przewodnim koncertu jest pięć rządzących światem żywiołów: ognia, wody, ziemi i powietrza. Ostatnim, PIĄTYM żywiołem, który spaja wszystkie cztery, jest głos Izabeli Kopeć. W ten sposób powstaje, na długo zapadająca w pamieć, wybuchowa mieszanka muzyki w stylu cross-over, od pop’u, muzyki filmowej, poprzez tango aż do art-rock.​ Muzyka z płyty doskonale wpisuje się w klimat gal  i wydarzeń biznesowych, ale również pasuje do wydarzeń kameralnych.

Recenzje

Recenzja: Dobrą wizytówką dla Kopeć jest „Five” – krążek z jej kompozycjami, a także adaptacjami muzyki klasycznej, balladami, tangiem, bossanovą, fado, jazzem i art-rockiem. Udział w stworzeniu płyty Izabelli Kopeć miał też inny, ceniony artysta łączący rozmaite gatunki – kompozytor i skrzypek Michał „Jelonek” Jelonek. „Five” zawiera pop-operę w rockowej aranżacji i instrumentacji smyczkowej Jelonka.”

Informację o płycie i oraz całą recenzję można przeczytać tutaj.
Płytę można kupić przez biuro.artmusik@gmail.com