Izabela Kopeć | Projekty
200
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-200,qode-quick-links-1.0,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,vss_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

PROJEKTY

Piazzola Show Me Your tango

Show Me Your Tango to koncert składający się z kilkunastu pieśni Astora Piazzolli, zaaranżowanych na mezzosopran i kwintet klasyczny.

Pięć Żywiołów

Spektakl muzyczny składający się z utworów z płyty „Five”. Motywem przewodnim koncertu jest pięć rządzących światem żywiołów: ognia, wody, ziemi i powietrza.

House opera Diva

Autorski projekt House Opera Diva składa się z unikalnego połączenia muzyki klasycznej z muzyką klubową (house).

Kolędowa moc tradycji

Moc Tradycji to koncert składający się z kilkunastu najpiękniejszych, tradycyjnych, polskich kolęd, zaaranżowanych na mezzosopran, chór (mieszany) kwintet klasyczny, harfę i fortepian.

Muzyka Patriotyczna

Projekt Muzyka Patriotyczna to zbiór utworów poświęconych ważnym wydarzeniom historycznym i ich bohaterom. Wielu z nich przeżyło do naszych czasów tylko dzięki pamięci muzycznej.

Kameralny Koncert Muzyki ​Wielkopostnej i Oratoryjnej

Koncerty zawierają repertuar muzyki oratoryjnej,
wielkopostnej i pasyjnej. ​W programie między innymi utwory G. Pergolesi, A. Vivaldi, J.Haydn, A. Mozart i inne.

Koncert na Beatyfikację Papieża Jana Pawła II

W roku beatyfikacji Ojca Świętego Amedeo Minghi zaprosił do wykonania pieśni Izabelę Kopeć. Włosko-polska wersja otrzymała tytuł „Człowiek, który przyszedł z
daleka”.

Koncert skrojony na miarę

Klient przedstawia temat przewodni wydarzenia, i na tej podstawie kreujemy wizję koncertu skrojonego do potrzeb partnera.